Strona Główna
   Nawigacja
Strona Główna
co to jest BUX i jak zarabiać?
co to jest SCAM?
co to jest surfbar i jak działa?
Easyhits4U - jak to działa??
system poleconych
DOWODY WYPŁAT - archiwum
TOOLBARY - jak zarabiać??
CashnHits - opis ( description )
PAIDVERTS - rewelacja w zarabianiu
   ZARABIAJ / EARN

POLWARS - gra gangsterskaTOOLBAR - LogiPTC


TOOLBAR - AyuWage


wypromuj swoją stronę i zarabiaj - EasyHits4U


ściągaj pliki i zarabiaj

   ZOBACZ - LOOK

Tylko Najlepsze Buxy

Zarabiaj Na Buxach

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe

wyniki lotto

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.

    FORUM o ZARABIANIU


Zarabianie24.net

forumowisko.pl

Lockerz.pl

zarabiam.com

   TOP 10
najlepsze obecnie buxy:

1. Neobux

2. CashnHits

3. Clixsense

Portal Sztuka

   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 66
Najnowszy Użytkownik: meskie-sprawy
   tytuł / tittle
BEST EARN SITES
click, surf, job and earn
   Reklama/Ad


System Wymiany Bannerów


PAIDVERTS - rewelacja w zarabianiu
Dzień dobry.

Mam na imię Jacek. Chciałbym przedstawić Tobie nowy sposób na zarabianie online za pomocą programu PaidVerts stworzonego przez znanego i cenionego w branży przedsiębiorcy internetowego Jo. Jest on założycielem sprawdzonego i cieszącego się dużym uznaniem programu MyTrafficValue a obecnie rozwija kolejny swój biznes PaidVerts. Jest to nic innego jak agencja reklamowa, która dzieli się zyskiem ze swoimi użytkownikami. Aby zarobić online musisz oglądać reklamy i klikać. Projekt został stworzony z bardzo dużym rozmachem. Od samego startu liczył sobie 5000 aktywnym użytkowników ,na chwilę obecną jest to liczba powyżej 75 000 aktywnych i zarabiających użytkowników.

Bądź jednym z nich już teraz i zacznij zarabiać w internecie. Na tej stronie dowiesz się jak zarobić w sposób skuteczny z programem Paidverts. 

Progarm PAIDVERTS może stanowić Twoje dodatkowe źródło dochodów i kieszonkowe w dolarach. Możesz również potraktować to jako inwestycja/biznes; wtedy może to się stać Twoim głównym środkiem dochodów. Wszystko zależy od Ciebie. Inwestowanie w program przyspieszy Twoje postępy. Jeżeli przekonasz się do programu postaraj się zachęcić do niego znajomych. Pokaż im jak zarobić online i zarabiaj w internecie wraz z nimi.

Kilka informacji o PAIDVERTS:

1. Paidverts rozpoczeło działalność 01.04.2014r.

2. W systemie jest ponad 60 000 aktywnych użytkowników zarabiających online

3. Paidverts to firma świadcząca usługi reklamowe która umożliwia zarabianie online reklamodawcom. Dodatkowo można reklamować własny biznes lub witrynę internetową

4. Założycielem programu Paidverts jest doświadczony internetowy przedsiębiorca Jo Cook. Jest. Stworzył on również inny internetowy biznes umożliwiający zarabianie online: www.mytrafficvalue.com

5. W programie możliwie jest zarabianie online bez inwestycji i bez polecenia serwisu znajomym. Wystarczy samo oglądanie reklam.

6. Poziom Twoich zarobków zależy wyłącznie od Ciebie.

Pamiętaj że w każdym przypadku najlepiej jest inwestować wolne środki finansowe, nie polecam brać pożyczek albo kredytów w celu zainwestowania w Paidverts

W celu uzyskania informacji jak zarobić w programie Paidverts, polecam zapoznać się z poszczególnymi działami strony.

Zapraszam do rejestracji z linku: https://www.paidverts.com/ref/jackthekiler

e-mail do kontaktu: jacekgre@poczta.fm

Użytkownikowi zarejestrowanemu z mojego linka referencyjnego chętnie pomogę drogą mailową. Udzielę informacji dotyczących inwestowania w Paidverts, odpowiem na wszelkie wątpliwości i pomogę rozwiązać problemy. 

JAK ZACZĄĆ?? Pierwszym krokiem jest rejestracja.  Link ==> https://www.paidverts.com/ref/jackthekiler

Po rejestracji widzimy stronę główną - MEMBERS HOME PAGE.

  Strona póki co jest tylko w języku angielskim, dlatego poniżej opisałem wszystkie istotne funkcje programu PaidVerts. 

MY BALANCE: aktualnie posiadane środki na Twoim koncie w $.

Z prawej strony jest obszar  YOUR NAVIGATION, a w nim:

My Ad Campaigns: mamy tu spis wraz z postępem naszych kampanii reklamowych. Każda kampania ma swój unikalny numer identyfikacyjny (BA-nazwa). Dla każdej kampanii prowadzona jest statystyka wyświetleń naszych banerów oraz wyświetleń strony którą promujemy. Status active oznacza że kampania jest w toku i wyświetlenia są przesyłane. Status delivered oznacza zakończenie kampania i przesłanie 100% wyświetleń strony i banerów reklamowych.

PS. Często zdarzają się bonusy, tzn. dostajemy więcej niż mieliśmy obiecane = dodatkowa kasa z netu dla Ciebie:) Praca przez internet potrafi być przyjemna

Buy Ads: tutaj kupisz swoje reklamy, dzięki którym otrzymasz wyświetlenia na swoją witrynę oraz bardzo ważne punkty BAP. Od liczby punktów BAP zależy wartość reklam którą otrzymasz, dlatego myślę że będziesz tutaj zaglądał dość często. Na początku zainwestowałem własne pieniądze, natomiast kolejne akcje kupowałem za pieniążki zarobione w Paidverts.

Paid Ads (0): po kliknięciu pokażą Ci się reklamy które system przesłał Ci do przejrzenia i zarobienia na nich. Liczba w nawiasie oznacza ile sztuk reklam na Ciebie czeka. Na stronie tej wyświetla nam się również aktualny stan naszych punktów BAP.

  Cashout Earnings - Strona z wypłatami. W celu wypłaty należy wybrać najbardziej dogodny dla nas procesor płatności.

Games: dział z grami hazardowymi gdzie możesz wygrać (lub stracić!) punkty BAP. Ja z tego nie korzystam, nie lubię hazardu. Znam przypadki gdzie ludzie tracili 3 000 000 BAP w tych gierkach (równowartość ok. $1500).

Refer Friends: dział z osobami którym poleciłeś system Paidverts. Możemy tu pobrać nasz link referencyjny oraz materiały promocyjne.

My Account: Zmiana ustawień Twojego konta.

System Statistics: aktualne statystyki programu Paidverts.

Forum: forum dyskusyjne.

Logout: wylogowanie się z systemu.

Na głównej stronie jest również pole Maximise Your Earnings. Są to możliwości jakie daje nam Paidverts aby powiększyć swoje dochody. Oczywiście włączenie wszystkich opcji nie musi oznaczać największego powiększenia zysku. Wszystko zależne jest od naszej strategii zarobkowej oraz od poziomu na którym jesteśmy w systemie (od liczby naszych punktów BAP).

Poniżej opis poszczególnych opcji maksymalizacji zysków:

Is your account active, and eligible to receive ads?: informacja czy konto jest aktywne. Konto aktywne jest 21 dni od ostatniej klikniętej reklamy. W przypadku przerwy dłuższej niż 21 dni nasze konto zostanie zawieszone do momentu następnej klikniętej reklamy.

Do you have bonus ad points, to receive cash ads?: musisz mieć minimum 1600 punktów BAP aby móc otrzymywać reklamy. Jeżeli posiadasz mniej musisz klikać w reklamy z recyklingu lub zamówić tzw. Micro Ad Pack aż uzyskasz minimalną liczbę punktów. Pilnuj proszę aby poziom BAP utrzymywał się u Ciebie powyżej 1600.

Are you eligible to receive daily ad issues? (1600+BAP): system sprawdza w której grupie jesteśmy. Zależy to od liczby punktów BAP które posiadamy.

Jest 12 grup, zakresy to:

BAP Group 1 …….. 1600 to 12000

BAP Group 2 …….. 12000 to 24000

BAP Group 3 …….. 24k to 48k

BAP Group 4 …….. 48k to 96k

BAP Group 5 …….. 96k to 180k

BAP Group 6 …….. 180k to 360k

BAP Group 7 …….. 360k to 720k

BAP Group 8 …….. 720k to 1.5m

BAP Group 9 …….. 1.5m to 3m

BAP Group 10 ……. 3m to 6m

BAP Group 11 ……. 6m to 20m

BAP Group 12 ……. 20,000,000+

BAP Group 13 ……. 50,000,000+

BAP Group 14 ……. 100,000,000+

Are you eligible to receive recycled ads?: możliwośc otrzymania reklam z recyklingu o wartości 1$ za $0.05 (musimy posiadać minimum 2500BAP aby móc kupić tą opcję). Idealne do podbudowania swojego BAP, dodatkowa kasa z netu. Przypomnę że za każdego włożonego dolara do systemu otrzymamy 3100 BAP. Także za $0.05 otrzymalibyśmy 155 BAP. Jednak w opcji recyklingu za 5 centów dostaniemy ponad 2000 BAP. Warto? Warto

Are you eligible to receive random 1% value ads? (Mini): za kwotę $2.99 otrzymamy reklamy będące 1% wartości reklam zakupionych przez innych użytkowników w zakresie $1-$49. (Czyli otrzymasz losowo dodatkowo reklamy na kwotę $0.01-$0.49). Promocja trwa 7 dni (168 godzin od kupienia paczki).

Are you eligible to receive random 1% value ads? (Mega): opcja jak wyżej, ale dostajesz 10 paczek o 1% wartości zakupu reklam na kwotę $50 i więcej.

Have you referred friends, to earn 5% of every ad they view?: sprawdzenie czy masz poleconych znajomych.

Have you blocked low value ads with our ad filter?: filtr blokady reklam poniżej pewnej wartości. Przydatne gdy posiadamy dużo punktów BAP - wtedy otrzymujemy setki reklam o niskiej wartości, na które szkoda czasu. Jednorazowe włączenie (i każda zmiana) filtru kosztuje $10. Minimalna wartość filtra zależy również od liczby punktów BAP:

50 000BAP+: ustawienie minimum wartości otrzymywanych reklam w zakresie $0.01-$0.049

100 000BAP+: ustawienie minimum wartości otrzymywanych reklam w zakresie  $0.05-$0.99

200 000BAP+: ustawienie minimum wartości otrzymywanych reklam od $0.1

Have you viewed your 2 x $0.025 micro ad packs, today?: informacja czy przejrzałeś dzisiaj swoje darmowe Micro Ad Pack. Każdego dnia otrzymujesz paczki 2x$0.025. Przydatne na początku gdy chcemy miec więcej reklam i tym samym punktów BAP.

Czy póki co podoba Ci się praca przez internet z Paidvets? To przeczytaj dalej.

Zakup reklam: meritum programu czyli inwestowanie i rozwój.

Aby wpłacić pieniądze do programu należy kliknąć Buy Ads a następnie Bulk Ads i Create Campaign.

  Poniżej opis poszczególnych pól:

1. Enter the website URL you'd like to promote: adres strony którą chcemy promować. Po wpisaniu adresu wciskamy Verify. W nowym oknie otworzy się Twoja strona. Po 30 sekundach zostaniemy poproszeni o akceptację. Polecam reklamować inne programy partnerskie itd. Każda reklama warta jest skorzystania.

2. Upload your 125*125 Banner Image: Tu dodajemy swój baner o rozmiarze 125 na 125 pikseli. Jeżeli nie chcesz dodać banera wciskasz Opt out.

3. Upload your 728*90 Banner Image: jak wyżej, rozmiar banera 728 na 90 pikseli.

4. Enter three lines of text about your business: Trzy linie opisujące reklamowaną przez Ciebie treść. Osoba klikająca w reklamy musi przepisać te 3 linie, także warto aby był chwytliwe oraz najlepiej po angielsku.

5. Enter your payment method: wybór w jaki sposób chcesz wpłacić pieniążki do programu. Można zapłacić pieniędzmi z naszego konta Paidverts, wtedy wybierz PV earnings

6. Quantity Selection: wpisujemy za ile chcemy kupić reklam. Za każdego $1 otrzymasz 3100 BAP (równowartość 0.0005*3100=$1.55) oraz wyświetlenia strony i banerów.

Następnie wciskasz Purchase Ads i kampania rusza z kopyta

Jej przebieg możesz monitorować w My Ad Campaigns.

Za $1 kampanii Bulk Ad otrzymasz:

- 25x wyświetleń banera o wymiarach 728*90

- 100x wyświetleń banera o wymiarach 125*125

- 50x 30-sekundowych wizyt na swojej stronie

- 3100 punktów BAP

  Jest również możliwość zakupienia kampani Cheap Traffic:

Za $0,10 kampanii Bulk Ad otrzymasz:

- 40x 15-sekundowych wizyt na swojej stronie

- 310 punktów BAP

Osobiście korzystam tylko z reklam BulkAd.

Od tej pory w pełni korzystasz z programu Paidverts i możesz powiedzieć że praca przez internet przynosi Ci pieniążki.

Zapraszam do rejestracji z linku: https://www.paidverts.com/ref/jackthekiler

zarabianie przez internet - ile zarobisz w Paidverts? Jest to zapewne pierwsze pytanie które sobie zadałeś. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, na tym polega zarabianie przez internet. Rejestracja w systemie jest darmowa. Teoretycznie możesz zarobić pieniądze nic nie inwestując (ale w długim czasie), jedynie poprzez codzienne regularne oglądanie reklam!

Początkujący użytkownicy bez żadnego wkładu finansowego są w stanie zarobić ok 0,25$ dziennie i zwiększyć swój dochód. Najwięksi użytkownicy zarabiają nawet 500$ dziennie (tak, dziennie!).  Zarobki te widoczne są na pierwszej stronie programu.

Jak zwiększyć swoje dochody ? Zwiększ liczbę punktów BAP!

Inwestycja pieniędzy w system pozwala Ci zakupić punkty BAP. Posiadana przez Ciebie liczba tych punktów określa w której grupie jesteś (jest 14 grup). W zależności od tego w jakiej grupie jesteś otrzymasz reklamy na określoną średnią kwotę. Oczywiście im wyższa grupa tym dostaniesz reklamy na większą kwotę. Także możesz otrzymać dziennie reklam na 1$ a możesz równie dobrze na kwotę 200$. Sam decydujesz ile chcesz zarobić.

Kluczowym faktem jest że wpłata 1$ daje Ci 3100 punktów BAP o wartości $1.55 (0.0005 * 3100). Jeżeli jesteś w systemie z polecenia to za 3100 punktów otrzymasz $1.47

Także zwrot inwestycji jest na poziomie 55% lub 47%.

Oczywiście możesz to powiększyć zapraszając do systemu kolejne osoby.

Zapraszam do rejestracji z linku: https://www.paidverts.com/ref/jackthekiler Za rejestrację z powyższego linka oferuję Ci swoją pomoc i praktyczne rady i zarabianie przez internet z PAIDVERTS od samego początku będzie dużo prostsze. Z samej rejestracji nic nie otrzymam ani ja ani Ty. Dopiero gdy zaczniesz zarabiać mi też coś skapnie. Dlatego warto polecać program innym ale również pomagać.

Jak zarobić w Paidverts?

Głównym i najprostszym sposobem zarabiania w Paidverts jest po prostu oglądanie reklam dodanych do systemu przez innych uczestników. Każdą reklamę nleży obejrzeć 30 sekund następnie potwierdzić jej obejrzenie poprzez wpisanie CAPTCHA. Codziennie dostajemy nowe pakiety reklam do obejrzenia. Bez obaw nie ma sytuacji w której nie dostaniesz reklam, ponad 100 000 użytkowników w systemie gwarantuje że nowe reklamy cały czas będą się pojawiać. Jak już wiesz również sam możesz reklamować swój serwis. Jedyne co potrzebujesz to dostęp do internetu. Nie musisz być ekspertem od marketingu czy reklamy. Wystarczy regularność plus moja pomoc na początku.

Warto polecać serwis znajomym i udzielić im pomocy. Wtedy otrzymasz % z generowanych przez nich zysków. Klasyczny system referencyjny.

Jak zarobić oglądając reklamy?

To bardzo proste! Klikasz w Paid Ads(X) (zakładka znajduje się po prawej stronie po zalogowaniu się w Paidverts, X=liczba reklam które czekają na Twoje obejrzenie).

na początku są to reklamy aktywacyjne za punkty BAP.

Punkty BAP zbierasz po to, aby dostawać reklamy płatne. Im więcej masz punktów BAP tym bardziej wartościowe reklamy otrzymujesz.

Jeżeli nie chcesz inwestować w system, na początku musisz oglądać reklamy za punkty BAP. Gdy uzbierasz 1600BAP trafisz do pierwszej grupy zaczniesz dostawać najtańsze reklamy płatne.

Drabinka grup była przedstawiona powyżej.

Dlatego warto inwestować w program, żeby trafić do wyższej grupy i dostawać reklamy o wyższej wartości.

Pamiętaj najważniejsze równanie w Paidverts: 1$ = 3100 BAP

1 BAP wart jest $0.0005

za 1$ kupujesz reklamy o wartości $1.55

za 100$ kupujesz reklamy o wartości $155

Jak wyglądają płatne reklamy?

Ano praktycznie tak samo jak te z punktami BAP, tylko zamiast liczby punktów wpisana jest kwota reklamy, którą zarabiamy po jej obejrzeniu.

Obejrzenie reklamy (zarówno za BAP jak i za $) wykonujemy poprzez wciśnięcie przycisku view bonus ad.

Następnie musimy kliknąć 3 razy w ikonkę pliku tekstowego ( po prawej stronie na końcu każdej linijki tekstu ) lub przepisać 3 teksty a następnie zatwierdzić Proceed to Advertisers Website

Otworzy się nowa zakładka z reklamą. Musisz odczekać 30 sekund, wpisać słowo z CAPTCHA, następnie wcisnąć Confirm i Close window.

To wszystko, pieniądze za reklamę lądują na Twoim koncie i przechodzisz do następnej reklamy.

Jak przyspieszyć zarabianie w systemie Paidverts?

Jest jedna sprawdzona i skuteczna metoda: zainwestuj w punkty BAP. Aby mięć przychód w okolicy $1 dziennie musisz mieć ok 100 000 BAP. Staraj się utrzymać ten poziom poprzez ponowne inwestowanie zarobionych pieniędzy w Paidverts.

Zapraszam do rejestracji z linku: https://www.paidverts.com/ref/jackthekiler

e-mail do kontaktu: jacekgre@poczta.fm

JEŻELI jeszcze nie przekonałem Ciebie do tego programu poczytaj w internecie wszelkiego rodzaju opinie na jego temat. To powinno ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości.
Zapraszam do rejestracji i życzę WYSOKICH zarobków.

Pozdrawiam i dziękuje za poświęcenie czasu.

Jacek.

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
   Reklamy - ads
POLWARS - gra gangsterskaPaidVerts

   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   BANKI / E-BANK's
1. PayPal


2. AlertPay


3. Liberty Reserve


4. NETELLER


5.

   WIZYTY (od 30.09.11)
free counters
Free counters
372304 Unikalnych wizyt  |   Powered by powered by php-fusion v6.01.6 Š 2003-2005   |   Theme Ferrari Design by Nick56

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie